+380 95 845 9934

        Дзвоніть нам

Ми відкриті

ПН-ПТ(10:00-18:00)

Які виплати нардепи зупинили на час карантину

Інтерфакс Україна провела прямий ефір з експертами медичних спеціальностей щодо проблемних питань з блокування фінансування лікування та реабілітації для інвалідів праці.

У зв‘зку з створенням у складі Державного бюджету України фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 відбувся перерозподіл коштів бюджету, внаслідок чого Фонд соціального страхування України припинив виплати і соціальні пільги інвалідам праці на забезпечення реабілітації та санаторно-курортного лікування.

Ці зміни були були внесені і прийняті народними депутатами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»(Документ 553 від 25.05.2020 року).

На прес-конференції, яка відбулася 20 серпня 2020 року Пухка Олена Василівна, начальниця управління медичних та соціальних послуг Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування України доповіла про проблемні питання.

Серед запрошених експертів виступили:

  • Прокопів Марія Мирославівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології НМУ ім. О. О. Богомольця, експерт з неврології Департаменту охорони здоров'я КМДА, Заслужений лікар України, Президент Асоціації неврологів міста Києва;
  • Гречківська Наталія Володимирівна, Головний експерт департаменту охорони здоров`я м. Києва та Київської області з питань професійної патології, д.мед.н Національний медечний Університет імені О.О.Богомольця;
  • Стременюк Оксана Тарасівна, медичний директор клінічний санаторій «Жовтень», кандидат медичних наук;
  • Бобков Олександр Олексійович, Дніпропетровська Громадська організація інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництві.

Учасники прес-конференції визначили план дій щодо вирішення проблемних питань і розробили заходи щодо відновлення прав інвалідів по забезпеченню соціальних пільг та гарантій.

КОНТАКТИ